İlköğretim Haftası

İlköğretim Haftası

İlköğretim Haftası

20. Yılımıza Sevinç ve Gururla Başladık🎉

Özel İsmail Kaymak Eğitim Kurumları olarak 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zilini çaldık. Okulumuzun bahçesi sonunda öğrencilerimizin neşeli sesleri ile buluştu. Yeni eğitim öğretim dönemi açılış töreni ile başladı. Törende okulumuz eğitim kadrosu tanıtıldı , ardından 3. sınıf öğrencilerimizin arkadaşları için hazırladığı hem İngilizce hem de Türkçe şarkılardan oluşan neşeli gösterileri yer aldı. Yeni eğitim ve öğretim yılının ilk gününde , Kurucu Temsilcimiz Sayın Belgin KAYMAK ÇIRAKOĞLU da bizleri de yalnız bırakmadı ve sevincimize ortak oldu. Sağlıklı, başarılı bir yıl olmasını diliyoruz.
İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası İlköğretim Haftası

Diğer Haberler

Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı

Sınav Başvurusu ve Giriş Belgesi: Sınav başvurusu online olarak yapılacaktır.   Sınavın Amacı: Başarılı öğrencilere eğitim bursu verilmesi Sınav Tarihi: 24 Şubat 2024 Cumartesi Sınav

Devamı »

Duyurular

Mezuniyet Coşkumuz

13.06.2023 Salı gecesi 8. sınıf mezuniyet törenimizi gurur ve coşkuyla gerçekleştirdik. Gecenin sonunda keplerini atan gençler, İsmail Kaymak Kolejinin geleceğe armağan ettiği pırıl pırıl birer yıldız gibiydiler. Sevgili gençler sizlere başarı, mutluluk ve sağlık dolu aydınlık bir gelecek dileriz.