Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasında Ödül Alan Sporcularımızdan Vali İlhami AKTAŞ’a Ziyaret

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasında Ödül Alan Sporcularımızdan Vali İlhami AKTAŞ’a Ziyaret

20 – 27 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 2024 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasında ilimizi temsil ederek ödül kazanan 18 Yaş Kızlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Dilek TÜRÜNZ, 12 Yaş Genel kategorisinde beşinci olan okulumuz öğrencisi Emir Aras ZOR ve 11 Yaş Kızlar kategorisinde dokuzuncu olan Hazal DEMİR, Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.

Katıldığı müsabakalarla ilgili sporcudan bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, Sporcular; Türkiye üçüncüsü olan ve ülkemizi yurt dışında temsil etme hakkı Dilek TÜRÜNZ, Emir Aras ZOR ve Hazal DEMİR’i tebrik ederek başarılarının daim olmasını diledi.

Haberin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Diğer Haberler

Öğrencilerimiz için okulumuz yenileniyor.

Okulumuz 2024-2025 eğitim öğretim yılına hazırlanmak için tadilata girdi🚧👷🏻👷🏻‍♀️👷🏻‍♂️🏗️ Öğrencilerimiz için okulumuz yenileniyor. İlkokul düzeyinde tüm sınıflarımız dolmuştur. Anasınıfı ve ortaokul düzeyinde, sınırlı kontenjanlarımızdan faydalanmak

Devamı »

Duyurular

Mezuniyet Coşkumuz

13.06.2023 Salı gecesi 8. sınıf mezuniyet törenimizi gurur ve coşkuyla gerçekleştirdik. Gecenin sonunda keplerini atan gençler, İsmail Kaymak Kolejinin geleceğe armağan ettiği pırıl pırıl birer yıldız gibiydiler. Sevgili gençler sizlere başarı, mutluluk ve sağlık dolu aydınlık bir gelecek dileriz.