Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

“Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası” okulumuzda “Ülkemizin Bölgelerini Tanıyoruz” etkinliği ile kutlandı. Okulumuz çok amaçlı salonunda öğrenci, veli ve öğretmenlerin katılımıyla düzenlenen fuar alanında her bölgeye ait kültürel öğeler ve yöresel yiyecekler özenle hazırlanan stantlarda sergilendi. Bölgelerin tanıtımları, öğrencilerin ve velilerin sunumları, yörelere özgü kıyafetler ve danslarla oldukça eğlenceli ve bilgilendiriciydi. Kutlama etkinliği bölgelere özgü yerel tatların öğrencilere ikramıyla sona erdi. Katılım ve desteklerinden dolayı tüm velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Diğer Haberler

Öğrencilerimiz için okulumuz yenileniyor.

Okulumuz 2024-2025 eğitim öğretim yılına hazırlanmak için tadilata girdi🚧👷🏻👷🏻‍♀️👷🏻‍♂️🏗️ Öğrencilerimiz için okulumuz yenileniyor. İlkokul düzeyinde tüm sınıflarımız dolmuştur. Anasınıfı ve ortaokul düzeyinde, sınırlı kontenjanlarımızdan faydalanmak

Devamı »

Duyurular

Mezuniyet Coşkumuz

13.06.2023 Salı gecesi 8. sınıf mezuniyet törenimizi gurur ve coşkuyla gerçekleştirdik. Gecenin sonunda keplerini atan gençler, İsmail Kaymak Kolejinin geleceğe armağan ettiği pırıl pırıl birer yıldız gibiydiler. Sevgili gençler sizlere başarı, mutluluk ve sağlık dolu aydınlık bir gelecek dileriz.